LEDEN VAN DE OVRT - Voorstellen

Ondernemersvereniging Recreatie & Toerisme in 'de Fryske Marren'

Ledenlijst OVRT

Bedrijf Plaats Website
Camping De Wite Burch Bakhuizen www.
Zeilschool De Stipe Balk www.
De Ulepanne Balk www.ulepanne.nl
Buitenplaats Sleatermar CV Balk www.
De Tijnjehoeve Boornzwaag www.
Jachthaven de Woudfennen Boornzwaag www.
Sylnocht Broek www.
Rufus aan het Water Broek www.
Boerderijrecreatie Delfstrahuizen www.boerderijrecreatie.nl
Hotel-Restaurant Tjongervallei Delfstrahuizen www.
Recreatiecentrum Tjonger Delfstrahuizen www.
Watersportbedrijf Turfskip Echtenerbrug www.turfskip.com
Spar Oenema Echtenerbrug www.
WSC De Fluessen/ Op Waterbasis Elahuizen www.fluessen.nl
Watersportpark De Koggeplaet Elahuizen www.
Camping "De verborgen hoek" Harich www.
Camping Zwinzicht Harich www.
De Groene Parel Harich www.groeneparelgaasterland.nl
Solexverhuurfriesland Harich www.solexverhuurfriesland.nl
De Koevoet Idskenhuizen www.dekoevoet.nl
Recreatiepark Idskenhuizen Idskenhuizen www.rp-idskenhuizen.nl
Zeilschool Neptunus Idskenhuizen www.zeilschoolneptunus.nl
Puzzelmuseum Joure www.puzzelmuseum.nl
Rondvaartbedrijf P. Brouwer (Simmerwille) Joure www.
De Twirre Watersport/Villapark Langweer Langweer www.
De Hoek Watersport Langweer www.
Noflik Langwar Langweer www.
Wapen van Langweer Langweer www.
Beachclub Lemmer Lemmer www.
Q-A (question & answer) Lemmer www.q-a.nl
Jachthaven Lemmer Binnen Lemmer www.lemmerbinnen.nl
Pension 't Lytse Knipke Lemmer www.
Sail2bFree Lemmer www.sail2bfree.nl
Skipsmaritiem/Jachthaven De Friese Hoek Lemmer www.friesehoek.nl
Sky High Watersportacademy Lemmer www.
Stichting Glemmer Lemmer www.
Watersportcentrum de Brekken b.v Lemmer www.
Frieslandverhuur.nl Lemmer www.
Kingma Walinga Makelaardij Lemmer www.kingmawalinga.nl
Watersportcentrum Tjeukemeer Oosterzee www.
Camping De Kievit Oudehaske www.dekievit.com
Camping WaReNa (Coöp.Ver. UA) Oudehaske www.
Camping De Wigwam Oudemirdum www.dewigwam.nl
camping Elfbergen Oudemirdum www.campingelfbergen.nl
Vakantiewoning Dassenhorst Oudemirdum www.
Camping De Bosrand Oudemirdum www.
Jantina Hoeve Ouwster-Nijega www.
B&B Rijsterbosch Rijs www.
Camping Rijsterbos Rijs www.
Chalet & Caravanpark De Vossenhoek Rijs www.
De Heidepleats Sint Nicolaasga www.
De Weidevogel B&B Sint Nicolaasga www.
De Hooidammen" Outdoor Sint Nicolaasga www.
FRET Leisure b.v. Sloten www.
Luxe Vakantie Friesland Snikzwaag www.
De Oude Herbergh Terherne www.deoudeherbergh.nl
Mariahoeve Terherne www.
Waterpark Terherne Terherne www.
Yachtcharter Wetterwille Terherne www.yachtcharterwetterwille.nl
Kameleondorp Terherne www.
Waterrecreatie Sneekermeer Terherne www.
Lifestyle Yachting B.V. Terherne www.
B&B Villa Envie Terherne www.
H.O. Feijen VOF Terherne www.
De Schiffart Yachtcharter Terherne www.schiffart-yachtcharter.com
Terherne Haven Terherne www.terhernehaven.nl
Us Wetterpleats Terherne www.
Picknickers Terherne www.picknickers.nl
Hajé Terherne en Joure www.
Maran Yachtcharter Terkaple www.maran.nl
De Koevoet Teroele www.
Kuiper Watersport Uitwellingerga www.
Camping 't Hop Wijckel www.